algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Alkmaar M6E-05 Marieke Wildschut KGZ 2 - A
16:30 - 17:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - BCD
16:30 - 17:30 Alkmaar M6E-01 KGW 1 - A
16:30 - 17:30 Alkmaar M6E-02 KGW 1 - B
16:30 - 17:30 Alkmaar M6E-03 KGW 1 - C
16:30 - 17:30 Alkmaar M6E-04 KGW 1 - D
17:00 - 18:30 Alkmaar JB3 Hidde Spoelstra KGZ 3 - AB
17:30 - 18:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - BCD
17:30 - 18:30 Alkmaar JC3 Tijmen Vlaar KGZ 3 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar M8E-1 KGW 1 - A
17:30 - 18:30 Alkmaar M8E-2 KGW 1 - B
17:30 - 18:30 Alkmaar M8E-3 KGW 1 - C
17:30 - 18:30 Alkmaar M8E-4 KGW 1 - D
17:30 - 18:30 Alkmaar M8E-5 KGZ 2 - A
18:00 - 19:00 Alkmaar MC4 Pascalle Vernooijs KGZ 4 - AB
18:30 - 20:00 Alkmaar JA2 Hidde Spoelstra KGZ 3 - AB
18:30 - 20:00 Alkmaar JC1 Joost van Velzen
Tijmen Vlaar
KGW 1 - AB
18:30 - 19:30 Alkmaar JC2 Ernst-Jan Deetman KGZ 2 - AB
18:30 - 20:00 Alkmaar MC1 Wieger Dollekamp KGW 1 - CD
18:30 - 19:30 Alkmaar MC6 Bram Heus KGZ 3 - CD
18:30 - 19:30 Alkmaar MC7 Laureanne Schalij KGZ 2 - CD
19:00 - 20:00 Alkmaar MC5 Pascalle Vernooijs KGZ 4 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Alkmaar JD2 KGZ 4 - CD
17:00 - 18:30 Alkmaar MA1 Zino Prins KGW 1 - AB
17:00 - 18:30 Alkmaar MA2 Hidde Spoelstra KGZ 2 - CD
17:00 - 18:30 Alkmaar MB5 Tristan Boon KGZ 4 - AB
17:30 - 18:15 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 2 - AB Toos: Maud Hoogland, Marieke Slikker, Keano Smit
17:30 - 18:15 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 5 Pascalle Vernooijs: Bing Steijlen, Janien de Laat
17:30 - 18:30 Alkmaar MD1 Nanine van de Kerkhof
Yincx Borgart
Pieter Saal
KGW 1 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar MD2 Nanine van de Kerkhof
Yincx Borgart
KGZ 3 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar MD4 Stijn Snijders KGZ 4 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar MD5 Ichelle Quax KGZ 3 - AB
18:30 - 20:15 Alkmaar D1 Madelon Manse-van de Groep KGW 1 - AB
18:30 - 20:00 Alkmaar JA1 Ewoud Beets KGW 1 - CD
18:30 - 20:00 Alkmaar JB1 Hidde Spoelstra
Tristan Boon
KGZ 2 - AB
20:15 - 22:15 Alkmaar H1 Pieter Saal KGW 1
20:30 - 22:00 Trimhockeyteam DD Yvonne Ijtsma KGZ 4
20:45 - 21:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 2 - AB Toos: Floor Waardenburg, Minke de Vries, Birgit Manse
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 Alkmaar J3F-1 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
14:30 - 15:30 Alkmaar J3F-2 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
14:30 - 15:30 Alkmaar M3F-1 KGZ 2 - A
14:30 - 15:30 Alkmaar M3F-2 KGZ 2 - B
14:30 - 15:30 Alkmaar M3F-3 KGZ 2 - C
14:30 - 15:30 Alkmaar M3F-4 KGZ 2 - D
15:30 - 16:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGW 1 - D
15:30 - 16:30 Alkmaar J6E-1 KGW 1 - A
15:30 - 16:30 Alkmaar J6E-2 KGW 1 - B
15:30 - 16:30 Alkmaar J6E-3 KGW 1 - C
15:30 - 16:30 Alkmaar M6E-01 KGZ 2 - A
15:30 - 16:30 Alkmaar M6E-02 KGZ 2 - B
15:30 - 16:30 Alkmaar M6E-03 KGZ 2 - C
15:30 - 16:30 Alkmaar M6E-04 KGZ 2 - D
15:30 - 16:30 Alkmaar M6E-05 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
16:30 - 17:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 4 - CD
16:30 - 17:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - CD
16:30 - 17:30 Alkmaar J8E-1 KGZ 2 - A
16:30 - 17:30 Alkmaar J8E-2 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
16:30 - 17:30 Alkmaar J8E-3 KGZ 2 - B
16:30 - 17:30 Alkmaar M8E-1 KGW 1 - A
16:30 - 17:30 Alkmaar M8E-2 KGW 1 - B
16:30 - 17:30 Alkmaar M8E-3 KGW 1 - C
16:30 - 17:30 Alkmaar M8E-4 KGW 1 - D
16:30 - 17:30 Alkmaar M8E-5 KGW 1 - D
16:30 - 17:30 Alkmaar MC2 Bibi van Zeggeren KGZ 3 - AB
16:30 - 17:30 Alkmaar MD6 Floor Witjes
Serafien Schoonewil
KGZ 5
17:00 - 18:00 Alkmaar MD3 Froukje Booten
Liselotte van Til
KGZ 3 - CD
17:30 - 18:30 Keeperstraining E-jeugd Trainingsgroep KGZ 5 Pascalle Vernooijs: Inlooptraining wisselkeepers jongste jeugd!
17:30 - 18:30 Alkmaar JD1 Mees de Lange
Quint Knijpinga
KGW 1 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar JD3 Jippe Schuiten
Wessel Verbeek
KGZ 2 - CD
17:30 - 19:00 Alkmaar MB1 Duco Bakker
Bibi van Zeggeren
KGW 1 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar MC3 KGZ 4 - CD
17:30 - 18:30 Beginners-EF Marieke Wildschut
Duco Bakker
KGZ 4 - AB
17:45 - 18:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 2 - AB Toos: Mila Smit, Jesse Gaastra, Valentijn Grosmann
18:00 - 19:00 Alkmaar MC7 Laureanne Schalij KGZ 3 - AB
18:30 - 19:15 Keeperstraining Trainingsgroep KGW 1 - CD Toos: Daniel ten Kate, Antonie de Wit, Marre Warmholtz, Rens van der Tol
18:30 - 19:15 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 5 Pascalle Vernooijs: Cas Vroom, Liselotte van Til
18:30 - 20:00 Alkmaar JA2 Hidde Spoelstra KGZ 2 - CD
18:30 - 19:30 Alkmaar JC3 KGZ 4 - CD
19:00 - 20:30 Alkmaar D2 Duco Bakker KGZ 3 - AB
19:00 - 20:30 Alkmaar D3 Eric Jan van Rijsewijk KGZ 4 - AB
19:00 - 20:30 Alkmaar H4 Pieter Saal KGW 1 - AB
19:00 - 20:30 Alkmaar MB2 Bibi van Zeggeren KGZ 3 - CD
19:15 - 20:45 Alkmaar H3 Madelon Manse-van de Groep KGW 1 - CD
20:00 - 21:30 Alkmaar D4 Eric Jan van Rijsewijk KGZ 4 - CD
20:00 - 21:30 Alkmaar DA KGZ 2
20:00 - 21:30 Alkmaar HA Erik Vogel KGZ 2
20:00 - 21:30 Alkmaar HB KGZ 2
20:00 - 21:30 Alkmaar HC KGZ 2
20:30 - 22:00 Alkmaar H2 Pieter Saal KGW 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Alkmaar JC1 Joost van Velzen
Tijmen Vlaar
KGW 1 - CD
17:00 - 18:00 Alkmaar JC2 Joost van Velzen
Tijmen Vlaar
KGZ 3 - AB
17:00 - 18:30 Alkmaar MA4 Hidde Spoelstra KGZ 2 - CD
17:00 - 18:30 Alkmaar MB6 Tristan Boon KGZ 2 - AB
17:00 - 18:30 Alkmaar MC1 Wieger Dollekamp KGW 1 - AB
17:00 - 18:00 Alkmaar MD2 Ichelle Quax KGZ 3 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar MB7 Pieter Saal KGZ 4 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar MD4 Stijn Snijders KGZ 4 - CD
18:00 - 19:30 Alkmaar MB3 Annemarie de Poot KGZ 3 - AB
18:00 - 19:00 Alkmaar MC5 Pascalle Vernooijs KGZ 3 - CD
18:30 - 20:00 Alkmaar D1 Madelon Manse-van de Groep KGW 1 - AB
18:30 - 20:00 Alkmaar JA1 Ewoud Beets KGZ 2 - AB
18:30 - 20:00 Alkmaar JB1 Hidde Spoelstra
Tristan Boon
KGW 1 - CD
18:30 - 20:00 Alkmaar JB2 Hidde Spoelstra
Tristan Boon
KGZ 2 - CD
19:00 - 20:00 Alkmaar MC4 Pascalle Vernooijs KGZ 3 - CD
19:30 - 21:00 Alkmaar MA3 Annemarie de Poot KGZ 3 - AB
20:15 - 22:15 Alkmaar H1 Pieter Saal KGW 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:15 Alkmaar J6E-1 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
16:15 - 17:00 Alkmaar J6E-2 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
16:30 - 17:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGW 1 - D
16:30 - 17:30 Alkmaar J8E-1 KGW 1 - A
16:30 - 17:30 Alkmaar J8E-2 KGW 1 - B
16:30 - 17:30 Alkmaar J8E-3 KGW 1 - C
16:30 - 17:30 Alkmaar MC3 Bibi van Zeggeren KGZ 2 - CD
16:30 - 17:30 Alkmaar MD5 Willem Tibosch KGZ 2 - AB
17:00 - 17:45 Alkmaar J6E-3 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
17:00 - 18:00 Alkmaar JD3 Jippe Schuiten
Wessel Verbeek
KGZ 3 - CD
17:00 - 18:00 Alkmaar MD3 Froukje Booten
Liselotte van Til
KGZ 4 - CD
17:15 - 18:15 Alkmaar MD6 Floor Witjes
Serafien Schoonewil
KGZ 5
17:30 - 18:30 Alkmaar JD1 Mees de Lange
Quint Knijpinga
Duco Bakker
KGW 1 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar JD2 Mees de Lange
Quint Knijpinga
KGZ 3 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar MC2 Bibi van Zeggeren KGZ 2 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar MC6 Pieter Saal KGZ 2 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar MD1 Nanine van de Kerkhof
Yincx Borgart
KGW 1 - CD
17:45 - 18:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 4 - AB Mila Smit: Suze Schotvanger, Julian Wals, Thijs Otto, Jasmijn ten Tusscher
18:30 - 20:00 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - AB
18:30 - 20:00 Alkmaar MA1 Zino Prins KGW 1 - CD
18:30 - 20:00 Alkmaar MB1 Duco Bakker
Bibi van Zeggeren
KGW 1 - AB
20:00 - 21:30 Alkmaar D1 Madelon Manse-van de Groep KGW 1 - AB
20:00 - 21:30 Alkmaar H1 Pieter Saal KGW 1 - CD
20:30 - 22:00 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:45 - 10:00 Funkey Jongens KGZ 4 - A
08:45 - 10:00 Funkey Meisjes KGZ 4 - B
08:45 - 10:00 Hockeyschool Jongens KGZ 4 - C
08:45 - 10:00 Hockeyschool Meisjes KGZ 4 - D
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Zondag D Veteranen KGZ 5