algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


voeg toe aan mijn team +



Alkmaar JB3 ZH

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Richard Hoofs
Coach assistent Bart Scheulderman

Datum Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 jan MHCHBS JB2 15:40 16:45 uit Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
  Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
 
25 jan H.V. de Terriërs JB2 16:30 17:35 uit Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
  Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
 
8 feb HMHC Saxenburg JB1 13:25 13:55 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
8 feb HC Bloemendaal JB4 11:45 12:15 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg JB1 8 24 8 0 0 57 11 0
2 Terriërs JB2 8 15 5 0 3 42 32 0
3 Bloemendaal JB4 8 15 5 0 3 35 36 0
4 Haarlem JB2 8 12 4 0 4 30 23 0
5 HBS JB2 6 9 3 0 3 25 26 0
6 Alkmaar JB3 8 4 1 1 6 11 36 0
7 Overbos JB2 8 1 0 1 7 17 53 0

Uitslagenmatrix
  HBS JB2Terriërs JB2Bloemendaal JB4Alkmaar JB3Overbos JB2Haarlem JB2Saxenburg JB1
HBS JB2   3-6 4-3 3-6
Terriërs JB2   4-3 6-4 2-6
Bloemendaal JB4 2-5   3-2 5-1 5-3
Alkmaar JB3 1-6 2-5   1-1 1-3
Overbos JB2 2-7 3-16 5-8 3-4   2-5
Haarlem JB2 7-3 5-0  
Saxenburg JB1 8-2 5-1 13-3 10-0 7-0 2-0  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Alkmaar JB3 Terriërs JB2 2-5 Definitief
.. Saxenburg JB1 Terriërs JB2 5-1 Definitief
.. Saxenburg JB1 Alkmaar JB3 10-0 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Alkmaar JB3 Haarlem JB2 1-3 Definitief
.. Alkmaar JB3 HBS JB2 1-6 Definitief
.. Overbos JB2 Bloemendaal JB4 5-8 Definitief
.. HBS JB2 Haarlem JB2 4-3 Definitief
.. Terriërs JB2 Bloemendaal JB4 4-3 Definitief
.. Overbos JB2 Terriërs JB2 3-16 Definitief
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
.. HBS JB2 Saxenburg JB1 3-6 Definitief
.. Saxenburg JB1 Overbos JB2 7-0 Definitief
.. Haarlem JB2 Terriërs JB2 7-3 Definitief
.. Bloemendaal JB4 Terriërs JB2 2-5 Definitief
.. Bloemendaal JB4 Haarlem JB2 5-3 Definitief
.. Overbos JB2 HBS JB2 2-7 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. Bloemendaal JB4 Alkmaar JB3 3-2 Definitief
.. Alkmaar JB3 Overbos JB2 1-1 Definitief
.. Terriërs JB2 Haarlem JB2 6-4 Definitief
.. Terriërs JB2 Saxenburg JB1 2-6 Definitief
.. Saxenburg JB1 Haarlem JB2 2-0 Definitief
.. Bloemendaal JB4 Overbos JB2 5-1 Definitief
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
.. Overbos JB2 Haarlem JB2 2-5 Definitief
.. Overbos JB2 Alkmaar JB3 3-4 Definitief
.. Haarlem JB2 Alkmaar JB3 5-0 Definitief
.. HBS JB2 Bloemendaal JB4 3-6 Definitief
.. Saxenburg JB1 Bloemendaal JB4 13-3 Definitief
.. Saxenburg JB1 HBS JB2 8-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  HBS JB2 Alkmaar JB3 16:45 Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
  HBS JB2 Terriërs JB2 18:25 Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
  Haarlem JB2 Saxenburg JB1 18:25 Kennemer Sportcenter
  Haarlem JB2 Overbos JB2 16:45 Kennemer Sportcenter
  Overbos JB2 Saxenburg JB1 17:35 Kennemer Sportcenter
  Terriërs JB2 Alkmaar JB3 17:35 Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Bloemendaal JB4 HBS JB2 17:35 Kennemer Sportcenter
  Haarlem JB2 HBS JB2 18:25 Kennemer Sportcenter
  Haarlem JB2 Bloemendaal JB4 16:45 Kennemer Sportcenter
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Alkmaar JB3 Bloemendaal JB4 12:15 Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar JB3 Saxenburg JB1 13:55 Alkmaar Noord, Sporthal
  Bloemendaal JB4 Saxenburg JB1 13:05 Alkmaar Noord, Sporthal
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  HBS JB2 Overbos JB2 12:35 Vennewater, Sportcentrum Het
  Terriërs JB2 HBS JB2 13:25 Vennewater, Sportcentrum Het
  Terriërs JB2 Overbos JB2 11:45 Vennewater, Sportcentrum Het