algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


voeg toe aan mijn team +



Alkmaar DA

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Saskia Juffermans
Aanvoerder Marinda van Loon

Datum Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 okt HC Athena DB 13:45 14:45 thuis Veld 3
   Let op: Tijd gewijzigd.  
3 nov AH & BC DC uit route
17 nov Hockey Club Naarden DA 09:55 10:55 thuis Veld 1
24 nov A.M.H.C. Rood-Wit DC 08:40 10:30 uit route
8 mrt MHCHBS DB uit route
15 mrt HC Bloemendaal DC thuis
22 mrt Pinoké DB uit route
29 mrt M.H.C. Weesp DA thuis
5 apr M.H.C. Weesp DB uit route
19 apr Gooische Hockey Club DC thuis
10 mei HC Athena DB uit route
17 mei AH & BC DC thuis
7 jun Hockey Club Naarden DA uit route
14 jun A.M.H.C. Rood-Wit DC thuis
7 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden DA 6 16 5 1 0 24 5 0
2 Gooische DC 6 13 4 1 1 20 7 0
3 Pinoké DB 5 10 3 1 1 14 7 0
4 Bloemendaal DC 5 9 3 0 2 11 4 0
5 Rood-Wit DC 5 9 3 0 2 8 12 0
6 AthenA DB 6 9 2 3 1 10 8 0
7 Weesp DA 5 5 1 2 2 10 12 0
8 Amsterdam DC 6 5 1 2 3 5 12 0
9 Alkmaar DA 6 4 1 1 4 7 23 0
10 Weesp DB 5 3 0 3 2 3 8 0
11 HBS DB 5 0 0 0 5 5 19 0

Uitslagenmatrix
  Pinoké DBAlkmaar DAHBS DBWeesp DANaarden DABloemendaal DCGooische DCAthenA DBRood-Wit DCAmsterdam DCWeesp DB
Pinoké DB   1-2 3-0
Alkmaar DA 0-4   4-1 1-1
HBS DB   4-5 0-1
Weesp DA 5-2   1-4 1-3
Naarden DA 3-3 5-0   5-1
Bloemendaal DC 5-0 4-0 0-2  
Gooische DC 2-3 7-0   3-0
AthenA DB 2-2 1-2 2-2  
Rood-Wit DC 1-0   2-0
Amsterdam DC 1-3 1-1   1-1
Weesp DB 1-1 0-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Alkmaar DA HBS DB 4-1 Definitief
.. Gooische DC Pinoké DB 2-3 Definitief
.. Weesp DB Weesp DA 1-1 Definitief
.. Naarden DA Amsterdam DC 5-1 Definitief
.. AthenA DB Bloemendaal DC 1-2 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Amsterdam DC Weesp DB 1-1 Definitief
.. Weesp DA Gooische DC 1-3 Definitief
.. Pinoké DB AthenA DB 1-2 Definitief
.. Rood-Wit DC Naarden DA (0-5)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal DC Alkmaar DA 5-0 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Gooische DC Weesp DB 3-0 Definitief
.. Rood-Wit DC Amsterdam DC 2-0 Definitief
.. Naarden DA HBS DB 5-0 Definitief
.. Alkmaar DA Pinoké DB 0-4 Definitief
.. AthenA DB Weesp DA 2-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. HBS DB Rood-Wit DC 4-5 Definitief
.. Weesp DB AthenA DB 0-2 Definitief
.. Weesp DA Alkmaar DA 5-2 Definitief
.. Bloemendaal DC Naarden DA 0-2 Definitief
.. Amsterdam DC Gooische DC 1-3 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Naarden DA Pinoké DB 3-3 Definitief
.. AthenA DB Gooische DC 2-2 Definitief
.. Rood-Wit DC Bloemendaal DC 1-0 Definitief
.. Alkmaar DA Weesp DB 1-1 Definitief
.. HBS DB Amsterdam DC 0-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Pinoké DB Rood-Wit DC 3-0 Definitief
.. Weesp DA Naarden DA 1-4 Definitief
.. Bloemendaal DC HBS DB 4-0 Definitief
.. Amsterdam DC AthenA DB 1-1 Definitief
.. Gooische DC Alkmaar DA 7-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
  Alkmaar DA AthenA DB 14:45 Gemeentesportpark
  Bloemendaal DC Amsterdam DC 11:00 Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS DB Pinoké DB 12:45 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Naarden DA Weesp DB 14:45 Sportpark 'Naarden'
  Rood-Wit DC Weesp DA 14:45 Marienweide
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
  Amsterdam DC Alkmaar DA Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Gooische DC Naarden DA einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké DB Bloemendaal DC 14:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp DA HBS DB 14:45 Sportpark Vechtoever
  Weesp DB Rood-Wit DC 11:15 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
  Bloemendaal DC Weesp DA Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS DB Weesp DB 14:45 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Naarden DA AthenA DB Sportpark 'Naarden'
  Pinoké DB Amsterdam DC Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC Gooische DC 16:15 Marienweide
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
  Alkmaar DA Naarden DA 10:55 Gemeentesportpark
  AthenA DB Rood-Wit DC Oost Watergraafsmeer
  Gooische DC HBS DB einde v/d Meerweg (Gooische)
  Weesp DA Pinoké DB Sportpark Vechtoever
  Weesp DB Bloemendaal DC Sportpark Vechtoever
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Amsterdam DC Weesp DA Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal DC Gooische DC Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS DB AthenA DB 12:45 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Pinoké DB Weesp DB Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC Alkmaar DA 10:30 Marienweide
ZONDAG 8 MAART 2020
  Amsterdam DC Naarden DA Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal DC AthenA DB Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS DB Alkmaar DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  Pinoké DB Gooische DC Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp DA Weesp DB Sportpark Vechtoever
ZONDAG 15 MAART 2020
  Alkmaar DA Bloemendaal DC Gemeentesportpark
  AthenA DB Pinoké DB Oost Watergraafsmeer
  Gooische DC Weesp DA einde v/d Meerweg (Gooische)
  Naarden DA Rood-Wit DC Sportpark 'Naarden'
  Weesp DB Amsterdam DC Sportpark Vechtoever
ZONDAG 22 MAART 2020
  Amsterdam DC Rood-Wit DC Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HBS DB Naarden DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  Pinoké DB Alkmaar DA Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp DA AthenA DB Sportpark Vechtoever
  Weesp DB Gooische DC Sportpark Vechtoever
ZONDAG 29 MAART 2020
  Alkmaar DA Weesp DA Gemeentesportpark
  AthenA DB Weesp DB Oost Watergraafsmeer
  Gooische DC Amsterdam DC einde v/d Meerweg (Gooische)
  Naarden DA Bloemendaal DC Sportpark 'Naarden'
  Rood-Wit DC HBS DB Marienweide
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Amsterdam DC HBS DB Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal DC Rood-Wit DC Sportp. Aelbertsbergweg
  Gooische DC AthenA DB einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké DB Naarden DA Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp DB Alkmaar DA Sportpark Vechtoever
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Alkmaar DA Gooische DC Gemeentesportpark
  AthenA DB Amsterdam DC Oost Watergraafsmeer
  HBS DB Bloemendaal DC Sportpark 'Bleek en Berg'
  Naarden DA Weesp DA Sportpark 'Naarden'
  Rood-Wit DC Pinoké DB Marienweide
ZONDAG 10 MEI 2020
  Amsterdam DC Bloemendaal DC Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA DB Alkmaar DA Oost Watergraafsmeer
  Pinoké DB HBS DB Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp DA Rood-Wit DC Sportpark Vechtoever
  Weesp DB Naarden DA Sportpark Vechtoever
ZONDAG 17 MEI 2020
  Alkmaar DA Amsterdam DC Gemeentesportpark
  Bloemendaal DC Pinoké DB Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS DB Weesp DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  Naarden DA Gooische DC Sportpark 'Naarden'
  Rood-Wit DC Weesp DB Marienweide
ZONDAG 24 MEI 2020
  Amsterdam DC Pinoké DB Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA DB Naarden DA Oost Watergraafsmeer
  Gooische DC Rood-Wit DC einde v/d Meerweg (Gooische)
  Weesp DA Bloemendaal DC Sportpark Vechtoever
  Weesp DB HBS DB Sportpark Vechtoever
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Bloemendaal DC Weesp DB Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS DB Gooische DC Sportpark 'Bleek en Berg'
  Naarden DA Alkmaar DA Sportpark 'Naarden'
  Pinoké DB Weesp DA Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC AthenA DB Marienweide
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Alkmaar DA Rood-Wit DC Gemeentesportpark
  AthenA DB HBS DB Oost Watergraafsmeer
  Gooische DC Bloemendaal DC einde v/d Meerweg (Gooische)
  Weesp DA Amsterdam DC Sportpark Vechtoever
  Weesp DB Pinoké DB Sportpark Vechtoever