algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


voeg toe aan mijn team +



Alkmaar MB4

Teamfoto

Spelers Alkmaar MB4
Sara Fontein Wies Godfriedt Anouk IJdema
Maartje Jetses Myra Joosten Lila Shu Kramer
Pien Kroon Sophie Lankhaar Rosa Merkelijn
Lotte Sassen Bo Siemonsma Mikki Smith
Coco de Timmerman Nikki Vollemans Pien de Vries

Teamondersteuning
Coach Kees Boon
Trainer Wieger Dollekamp
Manager Iris Siemonsma

Datum Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 sep H.C. HISALIS MB4 14:15 14:45 thuis Veld 3
  Team zoekt nog een scheidsrechter 
28 sep AH & BC MB6 12:55 13:25 thuis Veld 2
5 okt HMHC Saxenburg MB3 11:45 13:00 uit route
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MB6 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Alkmaar MB4 2 6 2 0 0 8 0 0
3 Saxenburg MB3 2 3 1 0 1 3 3 0
4 Qui Vive MB4 2 1 0 1 1 4 8 0
5 Hisalis MB4 2 1 0 1 1 6 11 0
6 Uitgeest MB3 2 0 0 0 2 0 7 0

Uitslagenmatrix
  Alkmaar MB4Amsterdam MB6Qui Vive MB4Saxenburg MB3Hisalis MB4Uitgeest MB3
Alkmaar MB4   4-0
Amsterdam MB6   7-2
Qui Vive MB4 0-4  
Saxenburg MB3 0-3  
Hisalis MB4 4-4  
Uitgeest MB3 0-3  

Uitslagen
ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2019
.. Hisalis MB4 Qui Vive MB4 4-4 Definitief
.. Alkmaar MB4 Uitgeest MB3 4-0 Definitief
.. Saxenburg MB3 Amsterdam MB6 0-3 Definitief
ZATERDAG 14 SEPTEMBER 2019
.. Amsterdam MB6 Hisalis MB4 7-2 Definitief
.. Uitgeest MB3 Saxenburg MB3 0-3 Definitief
.. Qui Vive MB4 Alkmaar MB4 0-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 21 SEPTEMBER 2019
  Alkmaar MB4 Hisalis MB4 14:45 Gemeentesportpark
  Saxenburg MB3 Qui Vive MB4 16:20 Boerhaavelaan - Oost
  Uitgeest MB3 Amsterdam MB6 10:30 Sportp. 'De Koog'
ZATERDAG 28 SEPTEMBER 2019
  Alkmaar MB4 Amsterdam MB6 13:25 Gemeentesportpark
  Hisalis MB4 Saxenburg MB3 13:10 Sportp. 'Ter Specke'
  Qui Vive MB4 Uitgeest MB3 12:30 Sportp. Noorddammerweg
ZATERDAG 5 OKTOBER 2019
  Amsterdam MB6 Qui Vive MB4 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Saxenburg MB3 Alkmaar MB4 13:00 Boerhaavelaan - Oost
  Uitgeest MB3 Hisalis MB4 12:25 Sportp. 'De Koog'