algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


voeg toe aan mijn team +



Alkmaar DA

Teamfoto

Spelers Alkmaar DA
Ursula Beems Annemarie Dekker Saskia Juffermans
Marinda van Loon Annemiek van der Lugt Femke Maingay
Corinna Neumayr Stephanie Nijdam Danya Smit
Esther van Splunter Ginger Verhagen Irene de Vries
Charlotte Zoon

Teamondersteuning
Aanvoerder Saskia Juffermans
Trainer Erik Vogel
Aanvoerder Marinda van Loon

Datum Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
28 okt Hockey Vereniging Mijdrecht DA 12:25 14:30 uit route
4 nov A.M.H.C. Rood-Wit DC 10:00 11:00 thuis Veld 3
11 nov Hockey Club Naarden DA thuis
18 nov 't Spandersbosch DB uit route
25 nov SV Kampong Hockey DC thuis
10 mrt MHCHBS DB thuis
17 mrt HIC DA uit route
24 mrt AHC IJburg DA thuis
31 mrt Pinoké DB uit route
7 apr M.H.C. Weesp DA thuis
14 apr Gooische Hockey Club DD uit route
5 mei Hockey Vereniging Mijdrecht DA thuis
12 mei A.M.H.C. Rood-Wit DC uit route
19 mei Hockey Club Naarden DA uit route
26 mei 't Spandersbosch DB thuis
2 jun SV Kampong Hockey DC uit route
8 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch DB 6 18 6 0 0 13 4 0
2 Naarden DA 6 13 4 1 1 19 7 0
3 Pinoké DB 6 12 4 0 2 29 12 0
4 Rood-Wit DC 6 12 4 0 2 27 13 0
5 IJburg DA 5 12 4 0 1 18 7 0
6 Weesp DA 6 10 3 1 2 9 5 0
7 HIC DA 6 10 3 1 2 16 14 0
8 Alkmaar DA 6 7 2 1 3 15 14 0
9 HBS DB 5 3 1 0 4 7 22 0
10 Mijdrecht DA 6 3 1 0 5 6 32 0
11 Kampong DC 6 2 0 2 4 6 12 0
12 Gooische DD 6 0 0 0 6 5 28 0

Uitslagenmatrix
  Pinoké DBAlkmaar DAHBS DBWeesp DANaarden DAGooische DDHIC DASpandersbosch DBMijdrecht DARood-Wit DCKampong DCIJburg DA
Pinoké DB   9-2 0-1 2-8
Alkmaar DA 1-4   3-0 2-3
HBS DB 2-7   3-2 2-2
Weesp DA 0-0   0-1 3-1
Naarden DA 6-1   1-3 1-1
Gooische DD 0-4 1-7   2-3
HIC DA 5-1   2-4 1-4
Spandersbosch DB 2-0 2-0   2-1
Mijdrecht DA 0-13 1-3 2-0  
Rood-Wit DC 1-2 9-1   2-5
Kampong DC 0-1 2-2 1-2  
IJburg DA 5-2 4-1 3-0  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. HIC DA Rood-Wit DC 1-4 Definitief
.. Kampong DC Spandersbosch DB 1-2 Definitief
.. HBS DB Alkmaar DA 2-7 Definitief
.. IJburg DA Mijdrecht DA 4-1 Definitief
.. Weesp DA Naarden DA 0-1 Definitief
.. Pinoké DB Gooische DD 9-2 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Spandersbosch DB HBS DB 2-0 Definitief
.. Naarden DA Kampong DC 1-1 Definitief
.. Mijdrecht DA Pinoké DB 0-13 Definitief
.. Rood-Wit DC IJburg DA 2-5 Definitief
.. Gooische DD Weesp DA 0-4 Definitief
.. Alkmaar DA HIC DA 2-3 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Weesp DA Mijdrecht DA 3-1 Definitief
.. IJburg DA Alkmaar DA 5-2 Definitief
.. HIC DA Spandersbosch DB 2-4 Definitief
.. HBS DB Kampong DC 3-2 Definitief
.. Gooische DD Naarden DA 1-7 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Alkmaar DA Pinoké DB 1-4 Definitief
.. Kampong DC HIC DA 2-2 Definitief
.. Spandersbosch DB IJburg DA 2-1 Definitief
.. Rood-Wit DC Weesp DA 1-2 Definitief
.. Mijdrecht DA Gooische DD 2-0 Definitief
.. Naarden DA HBS DB 6-1 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Weesp DA Alkmaar DA 0-0 Definitief
.. Mijdrecht DA Naarden DA 1-3 Definitief
.. HIC DA HBS DB 5-1 Definitief
.. Pinoké DB Spandersbosch DB 0-1 Definitief
.. IJburg DA Kampong DC 3-0 Definitief
.. Gooische DD Rood-Wit DC 2-3 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. HBS DB IJburg DA 2-2 Definitief
.. Kampong DC Pinoké DB 0-1 Definitief
.. Spandersbosch DB Weesp DA 2-0 Definitief
.. Alkmaar DA Gooische DD 3-0 Definitief
.. Rood-Wit DC Mijdrecht DA 9-1 Definitief
.. Naarden DA HIC DA 1-3 Definitief
MAANDAG 15 OKTOBER 2018
.. Pinoké DB Rood-Wit DC 2-8 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
  Gooische DD Spandersbosch DB 10:15 einde v/d Meerweg (Gooische)
  IJburg DA HIC DA 11:00 z-IJburg
  Mijdrecht DA Alkmaar DA 14:30 Sport- en recreatiep.
  Pinoké DB HBS DB 14:15 A'damse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC Naarden DA 10:30 Marienweide
  Weesp DA Kampong DC 12:45 Sportp. ´s Gravelandseweg
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
  Alkmaar DA Rood-Wit DC 11:00 Gemeentesportpark
  HBS DB Weesp DA 13:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC DA Pinoké DB Escapade (HIC)
  Kampong DC Gooische DD 10:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden DA IJburg DA Sportp. 'Naarden'
  Spandersbosch DB Mijdrecht DA 15:30 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
  Alkmaar DA Naarden DA Gemeentesportpark
  Gooische DD HBS DB einde v/d Meerweg (Gooische)
  Mijdrecht DA Kampong DC Sport- en recreatiep.
  Pinoké DB IJburg DA A'damse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC Spandersbosch DB Marienweide
  Weesp DA HIC DA 14:45 Sportp. ´s Gravelandseweg
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
  HBS DB Mijdrecht DA 14:30 Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC DA Gooische DD Escapade (HIC)
  IJburg DA Weesp DA 11:30 z-IJburg
  Kampong DC Rood-Wit DC Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké DB Naarden DA A'damse Bos (Pinoké)
  Spandersbosch DB Alkmaar DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
  Alkmaar DA Kampong DC Gemeentesportpark
  Gooische DD IJburg DA einde v/d Meerweg (Gooische)
  Mijdrecht DA HIC DA Sport- en recreatiep.
  Naarden DA Spandersbosch DB Sportp. 'Naarden'
  Rood-Wit DC HBS DB Marienweide
  Weesp DA Pinoké DB 12:45 Sportp. ´s Gravelandseweg
ZONDAG 10 MAART 2019
  Alkmaar DA HBS DB Gemeentesportpark
  Gooische DD Pinoké DB einde v/d Meerweg (Gooische)
  Mijdrecht DA IJburg DA Sport- en recreatiep.
  Naarden DA Weesp DA Sportp. 'Naarden'
  Rood-Wit DC HIC DA Marienweide
  Spandersbosch DB Kampong DC Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 17 MAART 2019
  HBS DB Spandersbosch DB Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC DA Alkmaar DA Escapade (HIC)
  IJburg DA Rood-Wit DC z-IJburg
  Kampong DC Naarden DA Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké DB Mijdrecht DA A'damse Bos (Pinoké)
  Weesp DA Gooische DD Sportp. ´s Gravelandseweg
ZONDAG 24 MAART 2019
  Alkmaar DA IJburg DA Gemeentesportpark
  Kampong DC HBS DB Laan van Maarschalkerweerd
  Mijdrecht DA Weesp DA Sport- en recreatiep.
  Naarden DA Gooische DD Sportp. 'Naarden'
  Rood-Wit DC Pinoké DB Marienweide
  Spandersbosch DB HIC DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 31 MAART 2019
  Gooische DD Mijdrecht DA einde v/d Meerweg (Gooische)
  HBS DB Naarden DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC DA Kampong DC Escapade (HIC)
  IJburg DA Spandersbosch DB z-IJburg
  Pinoké DB Alkmaar DA A'damse Bos (Pinoké)
  Weesp DA Rood-Wit DC Sportp. ´s Gravelandseweg
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Alkmaar DA Weesp DA Gemeentesportpark
  HBS DB HIC DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  Kampong DC IJburg DA Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden DA Mijdrecht DA Sportp. 'Naarden'
  Rood-Wit DC Gooische DD Marienweide
  Spandersbosch DB Pinoké DB Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Gooische DD Alkmaar DA einde v/d Meerweg (Gooische)
  HIC DA Naarden DA 11:00 Escapade (HIC)
  IJburg DA HBS DB z-IJburg
  Mijdrecht DA Rood-Wit DC Sport- en recreatiep.
  Pinoké DB Kampong DC A'damse Bos (Pinoké)
  Weesp DA Spandersbosch DB Sportp. ´s Gravelandseweg
ZONDAG 5 MEI 2019
  Alkmaar DA Mijdrecht DA Gemeentesportpark
  HBS DB Pinoké DB Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC DA IJburg DA Escapade (HIC)
  Kampong DC Weesp DA Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden DA Rood-Wit DC Sportp. 'Naarden'
  Spandersbosch DB Gooische DD Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 12 MEI 2019
  Gooische DD Kampong DC einde v/d Meerweg (Gooische)
  IJburg DA Naarden DA z-IJburg
  Mijdrecht DA Spandersbosch DB Sport- en recreatiep.
  Pinoké DB HIC DA A'damse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC Alkmaar DA Marienweide
  Weesp DA HBS DB Sportp. ´s Gravelandseweg
ZONDAG 19 MEI 2019
  HBS DB Gooische DD Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC DA Weesp DA 12:45 Escapade (HIC)
  IJburg DA Pinoké DB z-IJburg
  Kampong DC Mijdrecht DA Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden DA Alkmaar DA Sportp. 'Naarden'
  Spandersbosch DB Rood-Wit DC Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 26 MEI 2019
  Alkmaar DA Spandersbosch DB Gemeentesportpark
  Gooische DD HIC DA einde v/d Meerweg (Gooische)
  Mijdrecht DA HBS DB Sport- en recreatiep.
  Naarden DA Pinoké DB Sportp. 'Naarden'
  Rood-Wit DC Kampong DC Marienweide
  Weesp DA IJburg DA Sportp. ´s Gravelandseweg
ZONDAG 2 JUNI 2019
  HBS DB Rood-Wit DC Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC DA Mijdrecht DA Escapade (HIC)
  IJburg DA Gooische DD z-IJburg
  Kampong DC Alkmaar DA Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké DB Weesp DA A'damse Bos (Pinoké)
  Spandersbosch DB Naarden DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)

-->