algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


voeg toe aan mijn team +



Alkmaar DA

Teamfoto

Spelers Alkmaar DA
Ursula Beems Annemarie Dekker Saskia Juffermans
Marinda van Loon Annemiek van der Lugt Femke Maingay
Corinna Neumayr Stephanie Nijdam Danya Smit
Esther van Splunter Ginger Verhagen Irene de Vries
Charlotte Zoon

Teamondersteuning
Aanvoerder Saskia Juffermans
Trainer Erik Vogel
Aanvoerder Marinda van Loon

Datum Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 mrt Pinoké DB uit route
10 mrt MHCHBS DB thuis
17 mrt HIC DA uit route
24 mrt AHC IJburg DA thuis
7 apr M.H.C. Weesp DA thuis
14 apr Gooische Hockey Club DD uit route
5 mei Hockey Vereniging Mijdrecht DA thuis
12 mei A.M.H.C. Rood-Wit DC uit route
19 mei Hockey Club Naarden DA uit route
26 mei 't Spandersbosch DB thuis
2 jun SV Kampong Hockey DC uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch DB 11 28 9 1 1 24 10 0
2 Naarden DA 11 25 8 1 2 31 13 0
3 IJburg DA 11 22 7 1 3 31 15 0
4 HIC DA 11 22 7 1 3 31 19 0
5 Pinoké DB 11 21 7 0 4 40 22 0
6 Rood-Wit DC 11 19 7 1 3 48 18 3
7 Weesp DA 11 19 6 1 4 17 11 0
8 Alkmaar DA 11 13 4 1 6 24 34 0
9 HBS DB 11 7 2 1 8 14 37 0
10 Mijdrecht DA 11 6 2 0 9 13 46 0
11 Kampong DC 11 6 1 3 7 18 30 0
12 Gooische DD 11 1 0 1 10 11 47 0

Uitslagenmatrix
  Pinoké DBAlkmaar DAHBS DBWeesp DANaarden DAGooische DDHIC DASpandersbosch DBMijdrecht DARood-Wit DCKampong DCIJburg DA
Pinoké DB   2-0 2-3 9-2 0-1 2-8 3-2
Alkmaar DA 1-4   1-5 3-0 2-3 0-7 5-1
HBS DB 2-7   1-3 0-1 3-2 2-2
Weesp DA 2-3 0-0   0-1 1-0 3-1 2-1
Naarden DA 6-1   1-3 3-1 1-1 0-2
Gooische DD 2-3 0-4 1-7   1-2 2-3 0-6
HIC DA 3-1 5-1 6-1   2-4 1-4
Spandersbosch DB 5-0 2-0 2-0   2-1 2-1
Mijdrecht DA 0-13 2-3 1-3 2-0 2-3   1-6
Rood-Wit DC 5-1 1-2 0-1 1-1 9-1   2-5
Kampong DC 0-1 2-2 2-2 1-2 2-8  
IJburg DA 5-2 1-0 0-3 4-1 3-0  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. HIC DA Rood-Wit DC 1-4 Definitief
.. Pinoké DB Gooische DD 9-2 Definitief
.. Kampong DC Spandersbosch DB 1-2 Definitief
.. IJburg DA Mijdrecht DA 4-1 Definitief
.. HBS DB Alkmaar DA 2-7 Definitief
.. Weesp DA Naarden DA 0-1 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Spandersbosch DB HBS DB 2-0 Definitief
.. Rood-Wit DC IJburg DA 2-5 Definitief
.. Mijdrecht DA Pinoké DB 0-13 Definitief
.. Alkmaar DA HIC DA 2-3 Definitief
.. Naarden DA Kampong DC 1-1 Definitief
.. Gooische DD Weesp DA 0-4 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Weesp DA Mijdrecht DA 3-1 Definitief
.. IJburg DA Alkmaar DA 5-2 Definitief
.. HIC DA Spandersbosch DB 2-4 Definitief
.. HBS DB Kampong DC 3-2 Definitief
.. Gooische DD Naarden DA 1-7 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Alkmaar DA Pinoké DB 1-4 Definitief
.. Mijdrecht DA Gooische DD 2-0 Definitief
.. Spandersbosch DB IJburg DA 2-1 Definitief
.. Naarden DA HBS DB 6-1 Definitief
.. Kampong DC HIC DA 2-2 Definitief
.. Rood-Wit DC Weesp DA 1-2 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Gooische DD Rood-Wit DC 2-3 Definitief
.. HIC DA HBS DB 5-1 Definitief
.. Pinoké DB Spandersbosch DB 0-1 Definitief
.. Mijdrecht DA Naarden DA 1-3 Definitief
.. Weesp DA Alkmaar DA 0-0 Definitief
.. IJburg DA Kampong DC 3-0 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Naarden DA HIC DA 1-3 Definitief
.. Rood-Wit DC Mijdrecht DA 9-1 Definitief
.. Alkmaar DA Gooische DD 3-0 Definitief
.. Spandersbosch DB Weesp DA 2-0 Definitief
.. Kampong DC Pinoké DB 0-1 Definitief
.. HBS DB IJburg DA 2-2 Definitief
MAANDAG 15 OKTOBER 2018
.. Pinoké DB Rood-Wit DC 2-8 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Pinoké DB HBS DB 2-0 Definitief
.. Weesp DA Kampong DC 2-1 Definitief
.. Rood-Wit DC Naarden DA 0-1 Definitief
.. IJburg DA HIC DA 0-3 Definitief
.. Gooische DD Spandersbosch DB 1-2 Definitief
.. Mijdrecht DA Alkmaar DA 2-3 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. HBS DB Weesp DA 1-3 Definitief
.. Naarden DA IJburg DA 0-2 Definitief
.. Spandersbosch DB Mijdrecht DA 2-1 Definitief
.. HIC DA Pinoké DB 3-1 Definitief
.. Alkmaar DA Rood-Wit DC 0-7 Definitief
.. Kampong DC Gooische DD 2-2 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Pinoké DB IJburg DA 3-2 Definitief
.. Rood-Wit DC Spandersbosch DB 1-1 Definitief
.. Mijdrecht DA Kampong DC 1-6 Definitief
.. Alkmaar DA Naarden DA 1-5 Definitief
.. Gooische DD HBS DB 2-3 Definitief
.. Weesp DA HIC DA 1-0 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. IJburg DA Weesp DA 1-0 Definitief
.. Kampong DC Rood-Wit DC 2-8 Definitief
.. Pinoké DB Naarden DA 2-3 Definitief
.. HIC DA Gooische DD 6-1 Definitief
.. Spandersbosch DB Alkmaar DA 5-0 Definitief
.. HBS DB Mijdrecht DA 0-1 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Gooische DD IJburg DA 0-6 Definitief
.. Naarden DA Spandersbosch DB 3-1 Definitief
.. Weesp DA Pinoké DB 2-3 Definitief
.. Alkmaar DA Kampong DC 5-1 Definitief
.. Rood-Wit DC HBS DB 5-1 Definitief
.. Mijdrecht DA HIC DA 2-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 3 MAART 2019
  Pinoké DB Alkmaar DA A'damse Bos (Pinoké)
ZONDAG 10 MAART 2019
  Alkmaar DA HBS DB Gemeentesportpark
  Gooische DD Pinoké DB einde v/d Meerweg (Gooische)
  Mijdrecht DA IJburg DA Sport- en recreatiep.
  Naarden DA Weesp DA Sportp. 'Naarden'
  Rood-Wit DC HIC DA Marienweide
  Spandersbosch DB Kampong DC Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 17 MAART 2019
  HBS DB Spandersbosch DB Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC DA Alkmaar DA Escapade (HIC)
  IJburg DA Rood-Wit DC z-IJburg
  Kampong DC Naarden DA Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké DB Mijdrecht DA A'damse Bos (Pinoké)
  Weesp DA Gooische DD Sportp. ´s Gravelandseweg
ZONDAG 24 MAART 2019
  Alkmaar DA IJburg DA Gemeentesportpark
  Kampong DC HBS DB Laan van Maarschalkerweerd
  Mijdrecht DA Weesp DA Sport- en recreatiep.
  Naarden DA Gooische DD Sportp. 'Naarden'
  Rood-Wit DC Pinoké DB Marienweide
  Spandersbosch DB HIC DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 31 MAART 2019
  Gooische DD Mijdrecht DA einde v/d Meerweg (Gooische)
  HBS DB Naarden DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC DA Kampong DC Escapade (HIC)
  IJburg DA Spandersbosch DB z-IJburg
  Weesp DA Rood-Wit DC Sportp. ´s Gravelandseweg
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Alkmaar DA Weesp DA Gemeentesportpark
  HBS DB HIC DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  Kampong DC IJburg DA Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden DA Mijdrecht DA Sportp. 'Naarden'
  Rood-Wit DC Gooische DD Marienweide
  Spandersbosch DB Pinoké DB Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Gooische DD Alkmaar DA einde v/d Meerweg (Gooische)
  HIC DA Naarden DA 11:00 Escapade (HIC)
  IJburg DA HBS DB z-IJburg
  Mijdrecht DA Rood-Wit DC Sport- en recreatiep.
  Pinoké DB Kampong DC A'damse Bos (Pinoké)
  Weesp DA Spandersbosch DB Sportp. ´s Gravelandseweg
ZONDAG 5 MEI 2019
  Alkmaar DA Mijdrecht DA Gemeentesportpark
  HBS DB Pinoké DB Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC DA IJburg DA Escapade (HIC)
  Kampong DC Weesp DA Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden DA Rood-Wit DC Sportp. 'Naarden'
  Spandersbosch DB Gooische DD Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 12 MEI 2019
  Gooische DD Kampong DC einde v/d Meerweg (Gooische)
  IJburg DA Naarden DA z-IJburg
  Mijdrecht DA Spandersbosch DB Sport- en recreatiep.
  Pinoké DB HIC DA A'damse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC Alkmaar DA Marienweide
  Weesp DA HBS DB Sportp. ´s Gravelandseweg
ZONDAG 19 MEI 2019
  HBS DB Gooische DD Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC DA Weesp DA 12:45 Escapade (HIC)
  IJburg DA Pinoké DB z-IJburg
  Kampong DC Mijdrecht DA Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden DA Alkmaar DA Sportp. 'Naarden'
  Spandersbosch DB Rood-Wit DC Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 26 MEI 2019
  Alkmaar DA Spandersbosch DB Gemeentesportpark
  Gooische DD HIC DA einde v/d Meerweg (Gooische)
  Mijdrecht DA HBS DB Sport- en recreatiep.
  Naarden DA Pinoké DB Sportp. 'Naarden'
  Rood-Wit DC Kampong DC Marienweide
  Weesp DA IJburg DA Sportp. ´s Gravelandseweg
ZONDAG 2 JUNI 2019
  HBS DB Rood-Wit DC Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC DA Mijdrecht DA Escapade (HIC)
  IJburg DA Gooische DD z-IJburg
  Kampong DC Alkmaar DA Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké DB Weesp DA A'damse Bos (Pinoké)
  Spandersbosch DB Naarden DA Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)

-->