algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


voeg toe aan mijn team +



Alkmaar JA2

Teamfoto

Spelers Alkmaar JA2
Chaim Bookelman Lars Bosman Joost Bun
Thierry Frijters Idsert Glazener Bram Heus
Storm Lodewijk Tijn Padmos Ole Radelaar
Marijn Schrijver Splinter Stemerding Piet van Til
Rens van der Tol Hidde van Velzen Justin Voskuil
Diemer de Vries Tom Witjes

Teamondersteuning
Coach Oscar Voskuil
Trainer Madelon Manse-van de Groep
Aanvoerder Tom Witjes

Datum Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
30 mrt AMHC Westerpark JA1 10:45 12:30 uit route
6 apr MHC Bennebroek JA1 12:25 14:15 uit route
13 apr THC Hurley JA2 17:30 thuis Veld 1
11 mei A.M.H.C. Rood-Wit JA2 uit route
18 mei AH & BC JA2 thuis
25 mei MHC Castricum JA1 uit route
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark JA1 8 20 6 2 0 23 8 0
2 Castricum JA1 8 15 4 3 1 21 18 0
3 Bennebroek JA1 8 14 4 2 2 19 14 0
4 Hurley JA2 8 13 4 1 3 17 13 0
5 Amsterdam JA2 8 11 3 2 3 22 19 0
6 Alkmaar JA2 8 10 3 1 4 14 20 0
7 Pinoké JA3 8 7 2 1 5 20 24 0
8 Rood-Wit JA2 8 0 0 0 8 12 32 0

Uitslagenmatrix
  Alkmaar JA2Amsterdam JA2Bennebroek JA1Castricum JA1Hurley JA2Pinoké JA3Rood-Wit JA2Westerpark JA1
Alkmaar JA2   1-2 2-2 0-4 4-2 1-3
Amsterdam JA2 1-2   2-2 6-2
Bennebroek JA1 2-1   1-3 4-2 1-1
Castricum JA1 4-4   1-1 1-6
Hurley JA2 4-1 2-3 2-1 0-3   4-2
Pinoké JA3 2-3 2-6 2-3   4-2
Rood-Wit JA2 2-5 2-4 0-3   0-2
Westerpark JA1 3-0 2-2 2-1 4-2  

Uitslagen
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Pinoké JA3 Alkmaar JA2 2-3 Definitief
.. Amsterdam JA2 Rood-Wit JA2 6-2 Definitief
.. Castricum JA1 Hurley JA2 1-1 Definitief
.. Westerpark JA1 Bennebroek JA1 2-2 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Bennebroek JA1 Amsterdam JA2 2-1 Definitief
.. Rood-Wit JA2 Castricum JA1 2-4 Definitief
.. Hurley JA2 Pinoké JA3 4-2 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Pinoké JA3 Rood-Wit JA2 4-2 Definitief
.. Alkmaar JA2 Bennebroek JA1 1-2 Definitief
.. Castricum JA1 Amsterdam JA2 4-4 Definitief
.. Westerpark JA1 Hurley JA2 2-1 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Rood-Wit JA2 Westerpark JA1 0-2 Definitief
.. Hurley JA2 Alkmaar JA2 4-1 Definitief
.. Amsterdam JA2 Pinoké JA3 2-2 Definitief
.. Bennebroek JA1 Castricum JA1 1-3 Definitief
MAANDAG 11 FEBRUARI 2019
.. Alkmaar JA2 Westerpark JA1 1-3 Definitief
ZATERDAG 2 MAART 2019
.. Alkmaar JA2 Rood-Wit JA2 4-2 Definitief
.. Hurley JA2 Bennebroek JA1 2-1 Definitief
.. Pinoké JA3 Castricum JA1 2-3 Definitief
.. Westerpark JA1 Amsterdam JA2 3-0 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Pinoké JA3 Bennebroek JA1 2-6 Definitief
.. Castricum JA1 Westerpark JA1 1-6 Definitief
.. Amsterdam JA2 Alkmaar JA2 1-2 Definitief
.. Rood-Wit JA2 Hurley JA2 0-3 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Westerpark JA1 Pinoké JA3 4-2 Definitief
.. Bennebroek JA1 Rood-Wit JA2 4-2 Definitief
.. Hurley JA2 Amsterdam JA2 2-3 Definitief
.. Alkmaar JA2 Castricum JA1 2-2 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Hurley JA2 Castricum JA1 0-3 Definitief
.. Bennebroek JA1 Westerpark JA1 1-1 Definitief
.. Alkmaar JA2 Pinoké JA3 0-4 Definitief
.. Rood-Wit JA2 Amsterdam JA2 2-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Amsterdam JA2 Bennebroek JA1 17:45 Wagener Stadion
  Castricum JA1 Rood-Wit JA2 15:45 Sportp. Wouterland
  Pinoké JA3 Hurley JA2 17:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Westerpark JA1 Alkmaar JA2 12:30 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Amsterdam JA2 Castricum JA1 16:15 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bennebroek JA1 Alkmaar JA2 14:15 Rottegat Heemskerklaan
  Hurley JA2 Westerpark JA1 17:45 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Rood-Wit JA2 Pinoké JA3 17:45 Marienweide
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Alkmaar JA2 Hurley JA2 Gemeentesportpark
  Castricum JA1 Bennebroek JA1 16:00 Sportp. Wouterland
  Pinoké JA3 Amsterdam JA2 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Westerpark JA1 Rood-Wit JA2 16:00 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Amsterdam JA2 Westerpark JA1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bennebroek JA1 Hurley JA2 Rottegat Heemskerklaan
  Castricum JA1 Pinoké JA3 Sportp. Wouterland
  Rood-Wit JA2 Alkmaar JA2 Marienweide
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Alkmaar JA2 Amsterdam JA2 Gemeentesportpark
  Bennebroek JA1 Pinoké JA3 Rottegat Heemskerklaan
  Hurley JA2 Rood-Wit JA2 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Westerpark JA1 Castricum JA1 14:15 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Amsterdam JA2 Hurley JA2 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Castricum JA1 Alkmaar JA2 Sportp. Wouterland
  Pinoké JA3 Westerpark JA1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit JA2 Bennebroek JA1 Marienweide

-->