algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


Wedstrijdschema
zon 8 dec -  din 10 dec -  zat 14 dec -  zon 15 dec -  zat 21 dec -  zon 22 dec -  zat 4 jan -  zon 5 jan -  zat 11 jan -  zon 12 jan - 

laat schema zien voor

23 november
Team   Tegen  Voor Tegen   Wed.Nr.
JF3-02     H.C. Haarlem JF3         10193    
M8E-04     BHC Overbos M8E3         10112    
MF3-02     MHC de Kikkers MF2         10144    
MF3-04     K.H.C. Strawberries MF3         10233    
M8E-02     HC Bloemendaal M8E4         10115    
ME6-01     AHC IJburg M6E1         10076    
ME6-03     Xenios M6E4         9972    
ME6-04     AHC IJburg M6E7         9971    
J8E-02     H.C. Haarlem J8E4         8438    
J8E-01     AHC IJburg J8E2         10049    
MD-01     HV Myra MD2     17019    
MD-02     H.C. Haarlem MD3     17013    
JC-03     A.M.H.C. Rood-Wit JC6     13003    
MC-01     U.H.C.QUI VIVE MC1     5093    
JD-03     U.H.C.QUI VIVE JD3     13458    
JD-02     HC Bloemendaal JD4     13476    
MD-04     H.C. HISALIS MD3     17047    
MB-01     Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB1     10337    
MC-03     MHC de Kikkers MC4         16089    
MC-07     H.V. de Terriërs MC3     16049    
MC-04     HC Bloemendaal MC7     16086    
MA-05     AHC IJburg MA5     14093    
MA-01     H.C. Derby MA1     14919    
MB-07     AMHC Westerpark MB5     14787    
MB-03     MHC Bennebroek MB3     15120    
JB-03     HC Spaarndam / Kraaien JB     12648    
MA-02     AH & BC MA4     14106    
MB-04     AHC IJburg MB4     15151    
JE6-02     H.C. HISALIS J6E1         10091    
   KNHB: A  
MF3-01     HMHC Saxenburg MF1         10245    
MF3-03     H.V. de Terriërs MF2         8408    
   KNHB: 2a  
M8E-01     MHC Alliance M8E4         10219    
ME6-05     AH & BC M6E4         9969    
J8E-03     Xenios J8E3         8411    
   KNHB: Let op: locatie Ringvaartdijk  
M8E-05     U.H.C.QUI VIVE M8E2         10226    
   KNHB: Veld 2CD  
JF3-01     MHCHBS JF2         10088    
ME6-02     HC Athena M6E1         10165    
   KNHB: 1A  
M8E-03     HIC M8E3         10220    
MC-02     MHCHBS MC4     16058    
   KNHB: Let op: Wedstrijd wordt om 9:00 bij Zandvoort gespeeld.  
MD-06     BHC Overbos MD3     17049    
JD-01     MHC de Reigers JD1     13491    
MD-03     MHC Heerhugowaard MD1     16968    
JB-01     MHC Leusden JB1     9660    
MB-05     Zandvoortsche Hockey Club MB2     15109    
   KNHB: Let op: Kleedruimtes niet beschikbaar vanwege renovatie  
MD-05     Hockeyclub VVV MD5     16991    
MA-03     MHC Bennebroek MA3     14046    
MB-06     H.V. de Terriërs MB6     15098    
JC-02     M.H.C. Purmerend JC1     12998    
MB-02     MHC Alliance MB4     15150    
JA-01     WFHC Hoorn (WFHC) JA1     14978    
JB-02     A.M.H.C. Rood-Wit JB2     12654    
JC-01     A.M.H.C. Rood-Wit JC2     4879    
MC-06     Hockey Vereniging Abcoude MC2     16087    
MC-05     Zandvoortsche Hockey Club MC1     16067    
   KNHB: Let op: Kleedruimtes niet beschikbaar vanwege renovatie  
JA-02     HIC JA2     12239    
MA-04     HMHC Saxenburg MA2     14045