algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


Wedstrijdschema
zat 16 nov -  zon 17 nov -  din 19 nov -  zat 23 nov -  zon 24 nov -  din 26 nov -  zat 30 nov -  din 3 dec -  zat 7 dec -  din 10 dec - 

laat schema zien voor

16 november
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
J6E-1   uit  Waterlandse Hockey Club J6E1 45  07:30  08:30    route   8358    
   KNHB: Veld 1A  
JD-03   thuis  HIC JD3   08:00  08:30  Veld 1   13420    
M8E-4   uit  Waterlandse Hockey Club M8E2 45  07:15  08:30    route   9795    
   KNHB: Veld 1CD  
M3F-02   uit  MHC Castricum MF2 40  08:05  09:00    route   9821    
   KNHB: VAK A  
M8E-2   uit  MHC Uitgeest M8E2 35  07:55  09:00    route   9791    
   KNHB: Veld 1C/D  
M8E-3   thuis  AMHC Westerpark M8E2   08:30  09:00  Veld 5   9901    
MD-02   uit  H.V. de Terriërs MD3 20  08:10  09:00    route   16906    
MD-06   thuis  HIC MD5   08:30  09:00  Veld 2   16923    
J3F-1   thuis  HC Bloemendaal JF3   09:00  09:15  Veld 3   9673    
   KNHB: Veld 3A  
M3F-01   thuis  H.C. HISALIS MF1   09:00  09:15  Veld 3   9936    
   KNHB: Veld 3B  
M3F-03   thuis  BHC Overbos MIX F1   09:00  09:15  Veld 3   8366    
   KNHB: Veld 3C  
M6E-01   uit  Pinoké M6E4 50  08:10  09:15    route   9753    
J3F-2   uit  MHC Alliance JF3 50  08:25  09:30    route   9665    
   KNHB: d  
M3F-04   uit  HMHC Saxenburg MF3 45  08:30  09:30    route   9712    
M6E-05   uit  HC Bloemendaal M6E5 45  09:05  10:05    route   9860    
J6E-2   thuis  HV Myra J6E4   10:00  10:15  Veld 4   9685    
   KNHB: veld 4D  
M6E-02   thuis  H.V. de Terriërs M6E5   10:00  10:15  Veld 4   9868    
   KNHB: veld 4A  
M6E-03   thuis  Hockeyclub VVV M6E5   10:00  10:15  Veld 4   9764    
   KNHB: veld 4B  
M6E-04   thuis  MHC Alliance M6E7   10:00  10:15  Veld 4   9763    
   KNHB: veld 4C  
M8E-1   thuis  Hockeyclub VVV M8E3   09:45  10:15  Veld 5   9916    
JD-01   thuis  MHCHBS JD1   09:35  10:20  Veld 1   13438    
J8E-1   uit  Hockeyclub AMVJ J8E1 50  09:05  10:25    route   9734    
   KNHB: KG3CD  
MC-05   thuis  K.H.C. Strawberries MC2   10:00  10:30  Veld 3   15939    
Fluiten: Freek Brouwer
MD-05   thuis  WFHC MD3   10:15  10:45  Veld 2   16862    
MD-01   uit  Z.H.C. de Kraaien MD1 45  09:30  11:00    route   16914    
MD-03   uit  MHC Uitgeest MD3 35  09:55  11:00    route   16918    
J8E-2   uit  HIC J8E2 50  10:10  11:30    route   8382    
M8E-5   thuis  MHC de Kikkers M8E3   11:00  11:30  Veld 5   9900    
MC-06   thuis  THC Hurley MC3   11:00  11:30  Veld 4   15989    
MB-05   uit  MHCHBS MB5 45  10:25  11:40    route   15086    
JB-01   thuis  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JB1   11:10  12:10  Veld 1   9535    
   KNHB: Let op gewijzigde aanvangstijd.  
MC-02   thuis  Pinoké MC3   11:45  12:15  Veld 3   15950    
MD-04   uit  Zandvoortsche Hockey Club MD1 55  10:55  12:20    route   16864    
   KNHB: Let op: Kleedruimtes niet beschikbaar vanwege renovatie  
JC-03   thuis  Hockey Vereniging Abcoude JC3   12:00  12:30  Veld 2   12978    
MC-01   uit  HIC MC2 50  11:05  12:40    route   4732    
J8E-3   thuis  H.C. Haarlem J8E3   12:15  12:45  Veld 5   8342    
MC-07   uit  Z.H.C. de Kraaien MC3 45  11:45  13:00    route   15959    
MA-03   thuis  Hockeyclub VVV MA2   12:45  13:15  Veld 4   14005    
JD-02   uit  HV Myra JD3 50  12:00  13:20    route   13404    
Let op: Uittenue mee!   
MB-07   uit  H.C. HISALIS MB6 60  11:55  13:25    route   14783    
MC-03   uit  HC Spaarndam MC2 40  12:25  13:35    route   15923    
MC-04   uit  Hockeyclub AMVJ MC4 50  12:35  13:55    route   15926    
JB-02   thuis  Pinoké JB4   13:30  14:00  Veld 3   12628    
JB-03   uit  MHC Alliance JB5 50  12:40  14:00    route   12612    
JC-01   thuis  AHC IJburg JC1   13:00  14:00  Veld 1   4613    
Fluiten: Freek Brouwer en Bram Schoonewil
MA-01   uit  MHCHBS MA1 45  12:45  14:00    route   14869    
MA-05   uit  U.H.C.QUI VIVE MA4 55  12:50  14:15    route   14029    
MB-01   uit  HC Alphen MB1 55  12:35  14:15    route   10338    
Let op: Uittenue mee!   
MB-02   thuis  MHC Amstelveen MB2   13:45  14:15  Veld 2   15030    
Fluiten: Esther Haarman
MA-04   thuis  Pinoké MA3   14:30  15:00  Veld 4   13994    
JC-02   uit  HV Myra JC3 50  14:05  15:25    route   12979    
Let op: Uittenue mee!   
MB-04   uit  Hockeyclub VVV MB2 55  14:15  15:40    route   15039    
Let op: Uittenue mee!   
JA-02   thuis  A.M.H.C. Rood-Wit JA5   15:15  15:45  Veld 3   12217    
JA-01   thuis  Leidse Hockey Club Roomburg JA1   14:50  15:50  Veld 1   14896    
Fluiten: Wim Bakker
MB-03   thuis  MHCHBS MB4   15:30  16:00  Veld 2   15058    
MA-02   uit  MHC Castricum MA2 40  15:10  16:20    route   14037    
MB-06   uit  HMHC Saxenburg MB3 45  16:45  18:00    route   15080