algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Alkmaar M6E-05 Marieke Wildschut KGZ 2 - A
16:30 - 17:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - BCD
16:30 - 17:30 Alkmaar M6E-01 KGW 1 - A
16:30 - 17:30 Alkmaar M6E-02 KGW 1 - B
16:30 - 17:30 Alkmaar M6E-03 KGW 1 - C
16:30 - 17:30 Alkmaar M6E-04 KGW 1 - D
17:30 - 18:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - BCD
17:30 - 18:30 Alkmaar M8E-1 KGW 1 - A
17:30 - 18:30 Alkmaar M8E-2 KGW 1 - B
17:30 - 18:30 Alkmaar M8E-3 KGW 1 - C
17:30 - 18:30 Alkmaar M8E-4 KGW 1 - D
17:30 - 18:30 Alkmaar M8E-5 KGZ 2 - A
19:00 - 19:45 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 4 - AB Pascalle: Janien de Laat, JD1
19:45 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 4 - AB Pascalle: Liselotte van Til, Daan Aalders, Tino Sluit
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 4 - CD
17:30 - 18:15 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 2 - AB Toos: Maud Hoogland, Marieke Slikker, Keano Smit
20:45 - 21:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 2 - AB Toos: Floor Waardenburg, Minke de Vries, Birgit Manse
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 Alkmaar J3F-1 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
14:30 - 15:30 Alkmaar J3F-2 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
14:30 - 15:30 Alkmaar M3F-1 KGZ 2 - A
14:30 - 15:30 Alkmaar M3F-2 KGZ 2 - B
14:30 - 15:30 Alkmaar M3F-3 KGZ 2 - C
14:30 - 15:30 Alkmaar M3F-4 KGZ 2 - D
15:30 - 16:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGW 1 - D
15:30 - 16:30 Alkmaar J6E-1 KGW 1 - A
15:30 - 16:30 Alkmaar J6E-2 KGW 1 - B
15:30 - 16:30 Alkmaar J6E-3 KGW 1 - C
15:30 - 16:30 Alkmaar M6E-01 KGZ 2 - A
15:30 - 16:30 Alkmaar M6E-02 KGZ 2 - B
15:30 - 16:30 Alkmaar M6E-03 KGZ 2 - C
15:30 - 16:30 Alkmaar M6E-04 KGZ 2 - D
15:30 - 16:30 Alkmaar M6E-05 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
16:30 - 17:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - CD
16:30 - 17:30 Alkmaar J8E-1 KGZ 2 - A
16:30 - 17:30 Alkmaar J8E-2 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
16:30 - 17:30 Alkmaar J8E-3 KGZ 2 - B
16:30 - 17:30 Alkmaar M8E-1 KGW 1 - A
16:30 - 17:30 Alkmaar M8E-2 KGW 1 - B
16:30 - 17:30 Alkmaar M8E-3 KGW 1 - C
16:30 - 17:30 Alkmaar M8E-4 KGW 1 - D
16:30 - 17:30 Alkmaar M8E-5 KGW 1 - D
17:45 - 18:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 2 - AB Toos: Mila Smit, Jesse Gaastra, Valentijn Grosmann
18:15 - 19:15 Keeperstraining E-jeugd Trainingsgroep KGZ 5 Pascalle Vernooijs: Inlooptraining wisselkeepers EF!
18:30 - 19:15 Keeperstraining Trainingsgroep KGW 1 - CD Toos: Daniel ten Kate, Antonie de Wit, Marre Warmholtz, Rens van der Tol
19:00 - 20:00 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - AB
19:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 2 - CD Wieger: Inlooptraining wisselkeepers ABCD!
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:30 Alkmaar J6E-1 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
16:30 - 17:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGW 1 - D
16:30 - 17:15 Alkmaar J6E-2 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
16:30 - 17:30 Alkmaar J8E-1 KGW 1 - A
16:30 - 17:30 Alkmaar J8E-2 KGW 1 - B
16:30 - 17:30 Alkmaar J8E-3 KGW 1 - C
17:15 - 18:00 Alkmaar J6E-3 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
17:45 - 18:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 4 - AB Mila Smit: Suze Schotvanger, Julian Wals, Thijs Otto, Jasmijn ten Tusscher, Charlotte Wolff
18:30 - 20:00 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - AB
20:30 - 22:00 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - AB