algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Alkmaar MD3 Pascalle Vernooijs KGZ 2 - CD
16:30 - 17:00 Alkmaar JD1 Yuri Cornelisse KGZ 5 Looptraining
17:00 - 17:45 Alkmaar JD1 Hidde Spoelstra
Joost van Velzen
KGZ 3 - AB JD1 partijvorm
17:00 - 18:00 Alkmaar JD2 Jelle van Buuren KGZ 4 - CD
17:00 - 17:30 Alkmaar MB1 Yuri Cornelisse KGZ 5 Looptraining
17:00 - 18:00 Alkmaar MD4 Pascalle Vernooijs KGZ 2 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar MC4 Elisa Toorenburg KGZ 4 - AB
18:00 - 19:00 Alkmaar MC2 Jelle van Buuren KGZ 2 - CD
18:00 - 18:30 Alkmaar MD1 Yuri Cornelisse KGZ 5 Looptraining
18:15 - 19:15 Alkmaar MC6 Pascalle Vernooijs KGZ 3 - AB
18:30 - 20:00 Alkmaar JC1 Wieger Dollekamp
Zino Prins
KGW 1 - AB
18:30 - 20:00 Alkmaar MA3 Eric Jan van Rijsewijk KGZ 2 - AB
18:30 - 20:00 Alkmaar MC1 Milan Turkmen
Tijmen Vlaar
KGW 1 - CD
18:30 - 19:00 Alkmaar MC1 Yuri Cornelisse KGZ 5 Looptraining
18:30 - 19:30 Alkmaar MC5 Elisa Toorenburg KGZ 4 - AB
18:30 - 19:30 Alkmaar MD1 Bram Heus
Jessie Jongstra
KGZ 3 - CD MD1 partijvorm
19:00 - 19:30 Alkmaar JC1 Yuri Cornelisse KGZ 5
19:00 - 20:30 Alkmaar MA4 Jelle van Buuren KGZ 2 - CD
19:15 - 20:15 Alkmaar MC7 Pascalle Vernooijs KGZ 3 - AB
19:30 - 20:30 Alkmaar JC2 Ernst-Jan Deetman
Doortje Laarhoven
KGZ 3 - CD
20:00 - 21:30 Alkmaar MA5 Eric Jan van Rijsewijk KGZ 2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Alkmaar MD5 Pascalle Vernooijs KGZ 2 - AB
17:00 - 18:00 Alkmaar JD1 Hidde Spoelstra
Joost van Velzen
KGW 1 - AB
17:00 - 18:30 Alkmaar MA2 Pieter Saal KGZ 4 - AB
17:00 - 18:30 Alkmaar MB2 Madelon Manse-van de Groep KGZ 3 - CD
17:00 - 18:00 Alkmaar MD1 Bram Heus
Jessie Jongstra
KGW 1 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar MD2 Mees de Lange
Wessel Verbeek
KGZ 2 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar MD6 Pascalle Vernooijs KGZ 4 - CD
18:00 - 19:00 Alkmaar JC3 Jessie Jongstra KGZ 3 - AB
18:30 - 19:15 Keeperstraining Trainingsgroep KGW 1 - AB Miranda van den Born en Marre Warmholtz
18:30 - 20:00 Alkmaar JA1 Michiel Baars KGZ 2 - AB
18:30 - 20:00 Alkmaar JB1 Jeroen Snel
Maurits Woltering
KGZ 2 - CD
19:00 - 20:30 Alkmaar MA1 Pieter Saal KGW 1 - CD
19:00 - 20:30 Alkmaar MB4 Stephan Brouwer KGZ 3 - CD
20:00 - 20:45 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 2 - AB Birgit Manse, Pascalle Vernooijs, Monica Swart, Minke de Vries en Floor Waardenburg
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 17:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 4 - CD Gereserveerd voor toekomstige groei jj
15:30 - 16:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 4 - AB Marieke gaat dit uur een eigen team trainen in overleg met Anne Marie
17:00 - 17:45 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 3 - AB Milla Smit, Jesse Gaastra en Maud Hoogland
17:00 - 18:00 Alkmaar JD2 Jelle van Buuren KGZ 3 - CD
17:30 - 19:00 Alkmaar MB1 Bibi van Zeggeren
Duco Bakker
KGW 1 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar MC3 Nathalie Ooms KGZ 4 - AB
18:00 - 18:45 Keeperstraining Trainingsgroep KGW 1 - CD Stijn Hekkema en Daniel ten Kate
18:00 - 19:00 Alkmaar MC2 Jelle van Buuren KGZ 3 - CD
18:45 - 19:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 3 - AB Valentijn Grossman, Antoni de Wit en Rens van Toll
19:00 - 20:30 Alkmaar JA3 Jelle van Buuren KGZ 3 - CD
19:00 - 20:30 Alkmaar JB4 Stephan Brouwer KGZ 4 - AB
19:00 - 20:00 Alkmaar JC2 Doortje Laarhoven
Ernst-Jan Deetman
KGZ 2 - AB
19:30 - 21:00 Alkmaar JA2 Madelon Manse-van de Groep KGZ 3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 Alkmaar JC3 Stephan Brouwer KGW 1 - AB
16:00 - 16:45 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 5 - AB Keano Smit en Liselotte van Til
16:30 - 18:00 Alkmaar JB3 Pieter Saal KGZ 3 - AB
16:30 - 17:00 Alkmaar JC1 Yuri Cornelisse KGW 1
16:30 - 17:00 Alkmaar MC1 Yuri Cornelisse KGW 1
16:30 - 17:30 Alkmaar MD3 Pascalle Vernooijs KGZ 2 - CD
16:45 - 17:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 5 - AB Julian Walsh, Noor Kesnich en Wieb Stijlen
17:00 - 18:30 Alkmaar JC1 Wieger Dollekamp
Zino Prins
KGW 1 - AB
17:00 - 18:30 Alkmaar MC1 Milan Turkmen
Tijmen Vlaar
KGW 1 - CD
17:00 - 18:00 Alkmaar MD2 Mees de Lange
Wessel Verbeek
KGZ 2 - AB
17:30 - 18:15 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 5 - AB Cas Vroom en Job van Zeggeren
17:30 - 18:15 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 5 - CD Inloop keeperstraining olv Rens van der Tol
17:30 - 18:30 Alkmaar MC5 Eveline Scheffel KGZ 3 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar MD4 Pascalle Vernooijs KGZ 2 - CD
18:30 - 20:00 Alkmaar JA1 Michiel Baars KGW 1 - CD
18:30 - 20:00 Alkmaar JB2 Wieger Dollekamp KGZ 2 - CD
18:30 - 20:00 Alkmaar MB5 Annemarie de Poot KGZ 3 - CD
19:00 - 20:30 Alkmaar MB7 Eric Jan van Rijsewijk KGZ 2 - AB
20:00 - 21:30 Alkmaar MA6 Annemarie de Poot KGZ 3 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - D Gereserveerd voor evt uitbereiding
16:30 - 17:30 Alkmaar MD5 Pascalle Vernooijs KGZ 3 - AB
17:00 - 17:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGW 1 - CD Gereserveerd voor strafcorner
17:00 - 18:30 Alkmaar MB1 Bibi van Zeggeren
Duco Bakker
KGW 1 - AB
17:00 - 18:30 Alkmaar MB6 Mees de Lange KGZ 3 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar JD1 Hidde Spoelstra
Joost van Velzen
KGZ 2 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar MC3 Nathalie Ooms KGZ 4 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar MD1 Jessie Jongstra
Bram Heus
Pieter Saal
KGW 1 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar MD6 Pascalle Vernooijs KGZ 3 - AB
18:00 - 19:30 Alkmaar MB8 Fabian Tielman KGZ 2 - CD
18:30 - 20:00 Alkmaar JB1 Jeroen Snel
Maurits Woltering
KGW 1 - CD
18:30 - 20:00 Alkmaar MA1 Duco Bakker
Pieter Saal
KGW 1 - AB
18:30 - 20:00 Alkmaar MB3 Jessie Jongstra KGZ 2 - AB
18:30 - 19:30 Alkmaar MC4 Valentijn Grosmann KGZ 4 - AB
18:30 - 19:30 Alkmaar MC7 Pascalle Vernooijs KGZ 3 - AB
19:30 - 20:30 Alkmaar MC6 Pascalle Vernooijs KGZ 3 - AB
-->