algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Alkmaar H1 KGZ 4 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:15 Keeperstraining Trainingsgroep KGW 1 - AB Miranda van den Born en Marre Warmholtz
19:00 - 20:30 Alkmaar D1 Daniel de Vos
Yuri Cornelisse
KGW 1 - AB
19:00 - 20:30 Alkmaar D2 Duco Bakker KGZ 3 - AB
20:00 - 20:45 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 2 - AB Birgit Manse, Pascalle Vernooijs, Monica Swart, Minke de Vries en Floor Waardenburg
20:30 - 22:30 Alkmaar H1 Pieter Saal KGW 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 17:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 4 - CD Gereserveerd voor toekomstige groei jj
15:30 - 16:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 4 - AB Marieke gaat dit uur een eigen team trainen in overleg met Anne Marie
15:30 - 16:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - D Gereserveerd voor evt groei
17:00 - 17:45 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 3 - AB Milla Smit, Jesse Gaastra en Maud Hoogland
18:00 - 18:45 Keeperstraining Trainingsgroep KGW 1 - CD Stijn Hekkema en Daniel ten Kate
18:45 - 19:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 3 - AB Valentijn Grossman, Antoni de Wit en Rens van Toll
19:00 - 20:30 Alkmaar D3 Pieter Saal KGW 1 - CD
19:00 - 20:30 Alkmaar H3 Erwin Maarhuis KGW 1 - AB
20:00 - 21:00 Alkmaar DA Erik Vogel KGZ 2
20:00 - 21:00 Alkmaar HA Erik Vogel KGZ 2
20:00 - 21:00 Alkmaar HB Erik Vogel KGZ 2
20:00 - 21:00 Alkmaar HC Erik Vogel KGZ 2
20:30 - 22:00 Alkmaar H2 Erwin Maarhuis KGW 1 - AB
20:30 - 22:00 Alkmaar H4 Pieter Saal KGW 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:45 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 5 - AB Keano Smit en Liselotte van Til
16:45 - 17:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 5 - AB Julian Walsh, Noor Kesnich en Wieb Stijlen
17:30 - 18:15 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 5 - AB Cas Vroom en Job van Zeggeren
17:30 - 18:15 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 5 - CD Inloop keeperstraining olv Rens van der Tol
18:30 - 20:00 Alkmaar D1 Daniel de Vos
Pieter Saal
KGW 1 - AB
19:00 - 20:30 Alkmaar D2 Duco Bakker KGZ 3 - AB
20:00 - 22:00 Alkmaar H1 Pieter Saal
Mistral Barsingerhorn
KGW 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - D Gereserveerd voor evt uitbereiding
17:00 - 17:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGW 1 - CD Gereserveerd voor strafcorner
20:00 - 22:00 Alkmaar D1 Daniel de Vos
Pieter Saal
KGW 1 - AB
20:00 - 22:00 Alkmaar H1 Mistral Barsingerhorn
Pieter Saal
KGW 1 - CD
-->