algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


Wedstrijdschema
zat 22 sep -  zon 23 sep -  din 25 sep -  zat 29 sep -  zon 30 sep -  zat 6 okt -  zon 7 okt -  din 9 okt -  zat 13 okt -  zon 14 okt - 

laat schema zien voor

22 september
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JE-02   uit  AMHC Westerpark JE3 45  08:00  09:00    route   940    
M8E-1   thuis  BHC Overbos M8E2   08:30  09:00  Veld 5   784    
M8E-3   uit  Hockeyclub AMVJ M8E3 50  07:40  09:00    route   894    
   KNHB: KG3CD  
MD-06   thuis  HMHC Saxenburg MD6   08:30  09:00  Veld 1   5191    
zelf scheidsrechters regelen
ME-01   uit  M.H.C. Purmerend ME3 45  08:00  09:00    route   936    
   KNHB: 1D  
MF-01   uit  MHC Uitgeest MF1 35  08:10  09:00    route   836    
   KNHB: Veld 1C  
MF-03   uit  Z.H.C. de Kraaien MF2 45  08:00  09:00    route   146    
MF-04   thuis  MHC Heerhugowaard MF1   08:45  09:00  Veld 3   134    
   KNHB: Veld 3A  
JE-01   thuis  Pinoké JE2   09:00  09:15  Veld 4   760    
   KNHB: Veld 4A  
JE-03   thuis  WFHC Spire MIX E1   09:00  09:15  Veld 4   963    
   KNHB: Veld 4C  
JF-02   thuis  Zandvoortsche Hockey Club JF1   08:45  09:15  Veld 4   720    
   KNHB: Veld 4B  
ME-02   thuis  AHC IJburg ME2   09:00  09:15  Veld 4   935    
   KNHB: Veld 4D  
MF-02   uit  WFHC MF2 50  08:25  09:30    route   151    
MC-06   thuis  MHC de Kikkers MC4   09:15  09:45  Veld 3   4092    
zelf scheidsrechters regelen
M8E-2   uit  AH & BC M8E4 50  08:40  10:00    route   900    
MC-05   thuis  MHC Uitgeest MC2   09:30  10:00  Veld 2   4102    
zelf scheidsrechters regelen
ME-05   uit  MHC Bennebroek ME5 50  08:55  10:00    route   798    
   KNHB: 2C  
J8E-3   thuis  H.C. HISALIS J8E1   09:45  10:15  Veld 4   902    
   KNHB: Veld 4AB  
JF-01   uit  MHC de Reigers JF1 35  09:25  10:15    route   715    
   KNHB: Veld 2 B  
M8E-4   thuis  HC Bloemendaal M8E3   09:45  10:15  Veld 5   782    
ME-03   thuis  MHC de Reigers ME2   10:00  10:15  Veld 4   870    
   KNHB: Veld 4C  
ME-04   thuis  THC Hurley ME4   10:00  10:15  Veld 4   906    
   KNHB: Veld 4D  
MC-01   thuis  MHC Alliance MC2   10:00  10:45  Veld 1   4116    
zelf scheidsrechters regelen
J8E-2   uit  HIC J8E1 50  09:40  11:00    route   846    
JD-01   uit  MHC de Reigers JD2 35  09:55  11:15    route   2912    
MB-05   thuis  A.M.H.C. Rood-Wit MB5   10:45  11:15  Veld 3   3580    
zelf scheidsrechters regelen
J8E-1   thuis  Hockey Vereniging Mijdrecht J8E1   11:00  11:30  Veld 5   702    
JD-02   thuis  MHC Heerhugowaard JD2   10:45  11:30  Veld 2   2901    
zelf scheidsrechters regelen
MD-05   thuis  Hockeyclub VVV MD7   11:00  11:30  Veld 4   5198    
zelf scheidsrechters regelen
MD-03   uit  MHC Alliance MD7 50  10:25  11:45    route   5239    
JC-01   uit  A.M.H.C. F.I.T. JC1 50  10:40  12:30    route   2363    
MB-01   thuis  HV Myra MB1   11:30  12:30  Veld 1   3689    
Fluiten: Freek Brouwer en Stephan Brouwer
MB-08   uit  U.H.C.QUI VIVE MB6 55  11:05  12:30    route   3599    
MD-01   uit  HC Bloemendaal MD2 45  11:00  12:30    route   5174    
MA-04   thuis  A.M.H.C. Rood-Wit MA2   12:15  12:45  Veld 3   3174    
zelf scheidsrechters regelen
MC-07   uit  MHC Heerhugowaard MC1 35  11:40  12:45    route   4099    
JC-03   thuis  MHC Alliance JC5   12:30  13:00  Veld 2   2377    
zelf scheidsrechters regelen. Team zoekt nog een scheidsrechter
MB-07   uit  S.M.H.C. Magnus MB1 40  11:50  13:00    route   3655    
MC-03   thuis  U.H.C.QUI VIVE MC4   12:30  13:00  Veld 4   4146    
zelf scheidsrechters regelen
MD-02   uit  MHC Alliance MD10 50  11:25  13:00    route   5234    
JB-01   thuis  HIC JB1   13:15  14:15  Veld 1   2208    
Fluiten: Stephan Brouwer en Freek Brouwer
MA-03   thuis  AMHC Westerpark MA2   13:45  14:15  Veld 3   3183    
zelf scheidsrechters regelen
MC-04   uit  Hockeyclub VVV MC2 55  12:50  14:15    route   4123    
Let op: Uittenue mee!   
MD-04   uit  AH & BC MD7 50  12:55  14:15    route   5157    
JB-04   uit  HC Athena JB4 50  13:25  14:45    route   2143    
JC-02   thuis  MHCHBS JC3   13:45  14:45  Veld 2   2360    
zelf scheidsrechters regelen
MB-03   thuis  HIC MB4   14:15  14:45  Veld 4   3649    
zelf scheidsrechters regelen
MB-04   thuis  MHC Bennebroek MB3   15:15  15:45  Veld 3   3620    
   KNHB: Let op gewijzigde aanvangstijd.  
Fluiten: Pieter Koorn
zelf scheidsrechters regelen
JA-01   uit  HIC JA1 50  14:10  16:00    route   8326    
JA-02   uit  A.M.H.C. Rood-Wit JA2 50  14:10  16:00    route   8304    
JB-02   thuis  AMHC Westerpark JB1   15:30  16:00  Veld 1   2139    
   KNHB: Let op gewijzigde aanvangstijd.  
zelf scheidsrechters regelen
JB-03   uit  HMHC Saxenburg JB1 45  14:45  16:00    route   2146    
MA-02   uit  HIC MA2 50  14:40  16:00    route   3197    
JA-03   uit  Pinoké JA4 50  14:55  16:15    route   8302    
MB-02   thuis  A.M.H.C. F.I.T. MB2   15:45  16:15  Veld 2   3592    
zelf scheidsrechters regelen
MB-06   uit  HC Spaarndam MB1 40  15:05  16:15    route   3570    
MA-01   thuis  MHC Bennebroek MA1   17:15  17:45  Veld 1   3253    
   KNHB: Let op gewijzigde aanvangstijd.  
zelf scheidsrechters regelen
MA-05   uit  H.C. Haarlem MA2 40  16:35  17:45    route   3205    
MA-06   uit  H.C. Haarlem MA5 40  16:35  17:45    route   3189    


-->