algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - BCD
17:30 - 18:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - BCD
19:00 - 19:45 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 4 - AB Pascalle: Janien de Laat, JD1
19:45 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 4 - AB Pascalle: Liselotte van Til, Cas Vroom
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:15 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 2 - AB Toos: Maud Hoogland, Marieke Slikker, Keano Smit
18:30 - 20:15 Alkmaar D1 Madelon Manse-van de Groep KGW 1 - AB
20:15 - 22:15 Alkmaar H1 Pieter Saal KGW 1
20:45 - 21:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 2 - AB Toos: Floor Waardenburg, Minke de Vries, Birgit Manse
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGW 1 - D
16:30 - 17:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - CD
16:30 - 17:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 4 - CD
17:45 - 18:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 2 - AB Toos: Mila Smit, Jesse Gaastra, Valentijn Grosmann
18:15 - 19:15 Keeperstraining E-jeugd Trainingsgroep KGZ 5 Pascalle Vernooijs: Inlooptraining wisselkeepers jongste jeugd!
18:30 - 19:15 Keeperstraining Trainingsgroep KGW 1 - CD Toos: Daniel ten Kate, Antonie de Wit, Marre Warmholtz, Rens van der Tol
19:00 - 20:30 Alkmaar D2 Duco Bakker KGZ 3 - AB
19:00 - 20:30 Alkmaar D3 Eric Jan van Rijsewijk KGZ 4 - AB
19:00 - 20:30 Alkmaar H4 Pieter Saal KGW 1 - AB
19:15 - 20:45 Alkmaar H3 Madelon Manse-van de Groep KGW 1 - CD
20:00 - 21:30 Alkmaar D4 Eric Jan van Rijsewijk KGZ 4 - CD
20:00 - 21:30 Alkmaar DA KGZ 2
20:00 - 21:30 Alkmaar HA Erik Vogel KGZ 2
20:00 - 21:30 Alkmaar HB KGZ 2
20:00 - 21:30 Alkmaar HC KGZ 2
20:30 - 22:00 Alkmaar H2 Pieter Saal KGW 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Alkmaar D1 Madelon Manse-van de Groep KGW 1 - AB
20:15 - 22:15 Alkmaar H1 Pieter Saal KGW 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Gereserveerd Trainingsgroep KGW 1 - D
17:45 - 18:30 Keeperstraining Trainingsgroep KGZ 4 - AB Mila Smit: Suze Schotvanger, Julian Wals, Thijs Otto, Jasmijn ten Tusscher
18:30 - 20:00 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - AB
20:00 - 21:30 Alkmaar D1 Madelon Manse-van de Groep KGW 1 - AB
20:00 - 21:30 Alkmaar H1 Pieter Saal KGW 1 - CD
20:30 - 22:00 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 - AB