algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


Wedstrijdschema
zat 25 nov -  zon 26 nov -  din 28 nov -  zat 2 dec -  zon 3 dec -  zon 4 mrt -  din 6 mrt -  zat 10 mrt -  zon 11 mrt -  din 13 mrt - 

laat schema zien voor

25 november
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
Thuis
Jongste Jeugd
J8E-1   thuis  K.H.C. Strawberries J8E2   10:00  10:30  Veld 5   14732    
JE-01   thuis  AMHC Westerpark JE5   08:45  09:00  Veld 4   14984    
Veld 4B
JE-02   thuis  AMHC Westerpark JE2   08:45  09:00  Veld 4   15019    
Veld 4C
JF-01   thuis  MHC Bennebroek JF4   08:45  09:00  Veld 4   14851    
Veld 4A
JF-02   thuis  MHC de Reigers JF1   09:45  10:15  Veld 4   15035    
Veld 4D
M8E-1   thuis  AH & BC M8E1   08:45  09:15  Veld 5   14749    
M8E-4   thuis  Xenios M8E5   11:30  12:00  Veld 5   15016    
ME-02   thuis  MHC Alliance ME8   09:45  10:00  Veld 4   15013    
Veld 4A
ME-04   thuis  K.H.C. Strawberries ME3   09:45  10:00  Veld 4   14828    
Veld 4B
ME-05   thuis  HIC ME5   09:45  10:00  Veld 4   15011    
Veld 4C
MF-02   thuis  H.V. de Terriërs MF3   08:30  08:45  Veld 4   13339    
Veld 4D
MF-03   thuis  Alkmaarsche M.H.C. MF4   09:15  09:30  Veld 4   14854    
Veld 4D
Junioren
JA-01   thuis  HC Athena JA1   15:00  16:00  Veld 1   23937    
zelf 2 scheidsrechters regelen
JA-02   thuis  U.H.C.QUI VIVE JA2   16:30  17:30  Veld 1   23795    
Fluiten: Floris Schmidt en Freek Brouwer
zelf 1 scheidsrechter regelen
JB-01   thuis  HIC JB1   13:15  14:15  Veld 1   20657    
Fluiten: Stephan Brouwer en Freek Brouwer
==
JB-04   thuis  MHC Heerhugowaard JB1   17:00  17:30  Veld 2   20431    
   KNHB: let op gewijzigde aanvangstijd!  
zelf 2 scheidsrechters regelen
JC-02   thuis  MHC Castricum JC1   12:00  13:00  Veld 4   17894    
Fluiten: Henk Moonen
zelf 1 scheidsrechter regelen
JC-03   thuis  H.V. de Terriërs JC2   14:00  14:30  Veld 4   17379    
   KNHB: let op gewijzigde aanvangstijd!  
zelf 2 scheidsrechters regelen
JD-01   thuis  HIC JD1   10:00  10:45  Veld 1   22273    
Fluiten: Floris Schmidt
zelf 2 scheidsrechters regelen
JD-02   thuis  H.C. Haarlem JD2   08:15  09:00  Veld 1   22022    
zelf 2 scheidsrechters regelen
JD-03   thuis  A.M.H.C. F.I.T. JD4         33972    
Let op: Het is nog niet zeker of de wedstrijd bij AMHC dan wel bij AMHC FIT wordt gespeeld.
MA-02   thuis  H.C. HISALIS MA3   14:00  14:30  Veld 2   21463    
zelf 2 scheidsrechters regelen
MA-03   thuis  AH & BC MA5   16:45  17:15  Veld 3   20850    
   KNHB: let op gewijzigde aanvangstijd!  
zelf 2 scheidsrechters regelen
MA-04   thuis  MHC de Kikkers MA4   15:30  16:00  Veld 2   21783    
zelf 2 scheidsrechters regelen
MB-03   thuis  HV Myra MB3   15:15  15:45  Veld 3   19967    
   KNHB: let op gewijzigde aanvangstijd!  
zelf 2 scheidsrechters regelen
MB-05   thuis  A.M.H.C. F.I.T. MB4   13:45  14:15  Veld 3   17555    
   KNHB: let op gewijzigde aanvangstijd!  
Fluiten: Jeroen Snel en Loick Noordhoff
MB-06   thuis  A.M.H.C. Rood-Wit MB5   12:30  13:00  Veld 2   19603    
Fluiten: Pieter Koorn
zelf 1 scheidsrechter regelen
MB-07   thuis  Hockey Vereniging Mijdrecht MB2   11:00  11:30  Veld 2   19960    
Fluiten: Marieke Boots-Huijgen
zelf 1 scheidsrechters regelen
MC-02   thuis  AH & BC MC3   11:45  12:45  Veld 3   23082    
   KNHB: let op gewijzigde aanvangstijd!  
zelf 2 scheidsrechters regelen
MC-03   thuis  U.H.C.QUI VIVE MC2   15:30  16:00  Veld 4   22887    
   KNHB: let op gewijzigde aanvangstijd!  
Fluiten: Bas Schuit
zelf 1 scheidsrechter regelen
MC-04   thuis  A.M.H.C. F.I.T. MC3   09:30  10:00  Veld 2   22776    
zelf 2 scheidsrechters regelen
MD-01   thuis  Hockey Vereniging Abcoude MD1   11:45  12:30  Veld 1   19017    
zelf 2 scheidsrechters regelen
MD-02   thuis  A.M.H.C. Rood-Wit MD4   08:45  09:30  Veld 3   18542    
Fluiten: Bas Schuit
zelf 1 scheidsrechter regelen
MD-05   thuis  BHC Overbos MD6   10:30  11:00  Veld 3   18762    
zelf 2 scheidsrechters regelen
MD-06   thuis  HMHC Saxenburg MD5   11:00  11:30  Veld 4   18078    
Fluiten: Arie Ramp en Tanja van den Berge
Uit
Jongste Jeugd
JE-03   uit  HC Bloemendaal JE2 45  09:30  10:30    route   14939    
   KNHB: B  
JF-03   uit  MHCHBS JF4 45  09:45  10:45    route   14763    
M8E-2   uit  Zandvoortsche Hockey Club M8E1 55  08:05  09:30    route   14870    
M8E-3   uit  Hockeyclub AMVJ M8E4 50  09:40  11:00    route   14800    
   KNHB: KG3 CD  
ME-01   uit  THC Hurley ME2 50  08:55  10:00    route   14886    
   KNHB: Veld 7 A  
ME-03   uit  Pinoké ME3 50  08:25  09:30    route   14923    
MF-01   uit  BHC Overbos MF2 40  08:05  09:00    route   14975    
   KNHB: Veld 1B  
MF-04   uit  Alkmaarsche M.H.C. MF3 09:15  09:30    route   14854    
Junioren
JA-03   uit  U.H.C.QUI VIVE JA3 55  11:05  12:30    route   23603    
JB-02   uit  Pinoké JB3 50  14:55  16:15    route   17288    
JB-03   uit  HC Bloemendaal JB4 45  11:00  12:15    route   17295    
JC-01   uit  MHC de Reigers JC1 35  09:10  10:45    route   17705    
JC-04   uit  MHC Heerhugowaard JC1 35  11:40  12:45    route   18017    
MA-01   uit  Z.H.C. de Kraaien MA1 45  15:15  16:30    route   20780    
MA-05   uit  AMHC Westerpark MA2 45  15:45  17:00    route   21656    
MB-01   uit  de Graspiepers MB1 11:30  12:30    route   25820    
MB-02   uit  M.H.C. Purmerend MB1 45  14:00  15:15    route   19659    
MB-04   uit  A.M.H.C. Rood-Wit MB4 50  13:10  14:30    route   19841    
MB-08   uit  MHC Uitgeest MB2 35  13:25  14:30    route   19232    
MC-01   uit  AHC IJburg MC1 75  12:15  14:15    route   22812    
MC-05   uit  MHC de Reigers MC6 35  12:40  13:45    route   23152    
MC-06   uit  HC Spaarndam MC1 40  16:20  17:30    route   23067    
MC-07   uit  Pinoké MC5 50  11:55  13:15    route   23181    
MC-08   uit  MHC de Reigers MC5 35  10:55  12:00    route   23372    
MD-03   uit  Pinoké MD5 50  10:25  11:45    route   19031    
MD-04   uit  H.C. HISALIS MD3 60  09:00  10:30    route   18376    
MD-07   uit  K.H.C. Strawberries MD3 40  11:05  12:15    route   18429    
   KNHB: veld 2  
MD-08   uit  HC Bloemendaal MD7 45  07:30  08:45    route   18671    


-->